KEEPERsport Team

Vertegenwoordiger en management van het bedrijf

Bart Tinus

Verantwoordelijk voor Nederland en België, verkoop, ontwikkeling, sponsoring

T : 
M: b.tinus(at)keepersport.nl

Georg Heu

Directeur van KEEPERsport International, productie en ontwikkeling

M: georg(at)keepersport.net

Martin Krenn

Directeur van KEEPERsport International, productie en ontwikkeling, verkoop, informatietechnologie

M: martin(at)keepersport.net

Franz Kalla

Bedrijfseigenaar

M: franz(at)keepersport.net

 

Lukas Kornfeld

Algemeen directeur

M: lukas(at)keepersport.net

Ondersteuningsteam en verkoop

Hamid Mustafic

Operatie en Export Manager

M: hamid(at)keepersport.net

Christian Krenn

Ondersteuning voor franchisepartners en vertegenwoordigers van landen

M: christian@keepersport.net

György Kocsis

Klantenservice

M: gyoergy(at)keepersport.net

Marketing

Inkoopafdeling

Michael Steurer

Inkoop

M: michael(at)keepersport.net

Julia Sax

Administratieve taken

M: julia(at)keepersport.net

Jürgen Hofer

Shop-Management, Verkauf und Torwartbetreuung, Einkauf

Tel.: +43 (0)2252 766 46-12
E-Mail: j.hofer@keepersport.at

Michael Steurer

Customer-Service Webshop, Verkauf und Torwartbetreuung, Reklamation und Umtausch

Tel.: +43 (0)2252 766 46-12
E-Mail: m.steurer@keepersport.at
Skype: michael.steurer_keepersport

Christian Krenn

Betreuung Franchisepartner und Ländervertretungen

Tel.: +43 (0)2252 766 46-13
E-Mail: c.krenn@keepersport.at
Skype:
keepersport_christian

Lukas Kornfeld

Assistenz der Geschäftsführung

Tel.: +43 (0)2252 766 46-13
E-Mail: l.kornfeld@keepersport.at
Skype:
keepersport_lukas

Therry Weidinger

Grafik und Design

Tel.: +43 (0)2252 766 46-15
E-Mail: t.weidinger@keepersport.at
Skype:
keepersport_austria

Thomas Staudenherz

Web-Marketing, Customer Service

Tel.: +43 (0)2252 766 46-15
E-Mail: t.staudenherz@keepersport.at
Skype:
keepersport_thomas

Boekhouding

Buchhaltung

Marina Romano

Hoofd van Financiën

M: marina(at)keepersport.net

Angelika Scheikl

Boekhouding, salarisadministratie

M: a.scheikl(at)keepersport.at

Magazijn logistiek

Lager

ADEL HIDANOVIC

Hoofd magazijn

M: lager@keepersport.net

Gerhard Reumann

Magazijnbeheerder

M: lager@keepersport.net

Manuel Reichmann

Magazijnmedewerker en printservice

M: print(at)keepersport.de

Karola Noll

Magazijnbeheerder

M: lager@keepersport.net